Horizon ™ 456 TLSO

Horizon ™ 456 TLSO został zaprojektowany w celu zapewnienia ograniczenia ruchu, tworząc optymalne środowisko do leczenia w obrębie kręgosłupa piersiowo-lędźwiowego oraz lędźwiowego. Wygodny w noszeniu, łatwy do zakładania i zdejmowania, Horizon 456 TLSO został zaprojektowany specjalnie z myślą o pacjentach z trudnymi wskazaniami, takimi jak złamania kompresyjne, pęknięcia  i hiperkifoza. Regulowane szelki Horizon w jednym rozmiarze wygodnie dopasowują się do talii w zakresie od 61 do 127 cm i do 178 cm z panelami przedłużającymi. Aby dodatkowo wspomóc powrót pacjenta do zdrowia, ortezy Horizon można obniżyć do Horizon PRO w celu leczenia nawracających dolegliwości.

Obszar zastosowaniaOrteza piersiowo – lędźwiowo – krzyżowa
Oznaczenie techniczneTLSO
OdcinekT8-S1
Numer katalogowy993740
Rozmiar regulowany61 - 127 cm

Cechy produktu

Foto LEWA Opcje regulowania wysokości dla indywidualnego dopasowania

Teleskopowe paski na ramię umożliwiają regulację wysokości o 33 cm w celu dopasowania do pacjentów. To, wraz z obwodową regulacją, pomaga w dopasowaniu do większości typów ciała.

Foto PRAWA A

Otwartą konfiguracja pasków naramiennychMemoryFlex- Paski naramienne z otwartą konfiguracją ułatwiają zakładanie i zdejmowanie, zapewniając jednocześnie elastyczność i kontrolę rotacji.

Foto PRAWA B

Jeden regulowany rozmiarWyciągany mechanizm zmiany rozmiaru pozwala na szybką i łatwą regulację bez użycia narzędzi. Haftowane wskaźniki rozmiaru ułatwiają dostosowanie i dopasowanie rozmiarów.

Foto PRAWA C

Ukierunkowany niezależny mechanizm napinającyOpatentowany przez Aspen 4: 1 system napinający SlickTrack ™ niezależnie dociska górną i dolną część ciała, umożliwiając pacjentom zlokalizowanie ucisku tam, gdzie jest to potrzebne, aby wesprzeć zmęczone mięśnie.

Foto PRAWA D

Wsparcie leczeniaBez względu na to, jakiej konfiguracji początkowo wymaga pacjent, wszystkie ortezy Horizon można obniżyć do wersji Horizon PRO, najniższego profilu, który pomaga w razie nawrotu dolegliwości.

Pobierz załącznik: