Aspen OTS ™ TLSO 457

Aspen OTS ™ TLSO 457 to regulowana, nieelastyczna orteza kręgosłupa w jednym rozmiarze, zaprojektowana w celu zapewnienia dodatkowego wsparcia klatki piersiowej i lędźwiowej, przywracając pacjentom średnią funkcjonalność, aby pomóc stworzyć dynamiczne środowisko do leczenia złożonych schorzeń kręgosłupa. To przetestowane klinicznie, nieinwazyjne rozwiązanie terapeutyczne łączy wsparcie i bezpośrednią niezależną kompresję, aby promować skuteczną stabilizację tułowia, umożliwiając pacjentom powrót do codziennych czynności

Obszar zastosowaniaOrteza piersiowo-lędźwiowo-krzyżowa
Oznaczenie techniczneTLSO
OdcinekT8-S1
Numer katalogowy504573
Rozmiar regulowany71- 137 cm

Cechy produktu

Foto LEWA Niski profil

Zaprojektowany do długotrwałego użytkowania i wygodnego noszenia pod ubraniem.

Foto PRAWA A

Wygodne wsparciePodczas dopasowywania twardy, ale elastyczny panel tylny w naturalny sposób dostosowuje się do lordozy pacjenta, aby zapewnić wsparcie strukturalne.

Foto PRAWA B

Ukierunkowany niezależny mechanizm dopasowującyOpatentowany przez Aspen system napinający SlickTrack ™ 4: 1 niezależnie dopasowuje górną i dolną część, umożliwiając pacjentom lokalizację ucisku tam, gdzie jest on potrzebna, aby podtrzymać zmęczone mięśnie.

Foto PRAWA C

Minimalne zapasy, maksymalne oszczędności kosztówJeden regulowany rozmiar oznacza, że odpowiednia wielkość jest zawsze pod ręką, minimalizując wymagania dotyczące stanów magazynowych i znacznie obniżając koszty.

Foto PRAWA D

Jeden regulowany rozmiarOpatentowany mechanizm zmiany rozmiaru i dobrze widoczne wskaźniki wielkości pozwalają na szybką i łatwą regulację. Każda orteza jest przystosowana do szerokiej gamy anatomii pacjenta, dzięki czemu można ją dopasować do rozmiarów talii.

Pobierz załącznik: