Aspen Elite™ Active+

Orteza Aspen Elite Active + oferuje unikalny system, który łączy elementy niezbędne do ustabilizowania miednicy i odcinka lędźwiowego. Konstrukcja  ortezy charakteryzuje się opatentowaną przez firmę Aspen technologią UltraKnit ™ i  niezależnym systemem kompresji Aspen w celu przywrócenia funkcjonalnej mobilności, zapewniając skuteczne łagodzenie bólu odcinka lędźwiowego i de-lordozę.

Obszar zastosowaniaOrteza lędźwiowa
Oznaczenie techniczneLSM
OdcinekT9-S1
Numer katalogowy590301-590306
X-Small65 - 75 cm
Small75 - 85 cm
Medium85 - 95 cm
Large95 - 105cm
X-Large105 - 115 cm
XX-Large115 - 125 cm

Cechy produktu

Foto LEWA Prosty design

Ortezę można nosić wygodnie pod ubraniem przez długi czas.

Foto PRAWA A

Technologia UltraKnit ™Opatentowana technologia Aspen UltraKnit łączy udowodnione klinicznie właściwości sztywnej konstrukcji z elastycznymi materiałami, w celu poprawienia stabilność tułowia zapewniając wygodne i optymalne dopasowanie. Dodano elementy naciągowe i dociskowe dla zapewnienia odpowiedniego poziomu podparcia.

Foto PRAWA B

Odpowiedni naciskSiła jest wywierana na górną i dolną część tylnej płyty, a także na przednią płytę. Ta siła wywierana promuje delordosis kręgosłupa i łagodzi nacisk ze strony nerwów.

Foto PRAWA C

Niezależna kompresjaOpatentowany przez firmę Aspen system kompresji 4: 1 pozwala pacjentowi niezależnie regulować górną i dolną część ortezy, aby zapewnić ukierunkowaną kompresję tam, gdzie jest to potrzebne.

Foto PRAWA D

2-stopniowa ulga w bóluPrzy pierwszym użyciu orteza zapewnia wygodę elastycznego bandaża. Po dociągnięciu zaczepy aktywują opatentowany system kompresji Aspen, który zapewnia drugi poziom wysoce skutecznej ulgi w bólu.

Pobierz załącznik: