Kołnierz Vista® MultiPost Therapy

Kołnierz Vista® MultiPost Therapy został opracowany z myślą o codziennym stosowaniu przez kilka minut w domowym zaciszu. Zaprojektowany aby dostosować terapię do objawów związanych z chorobami odcinka szyjnego, takimi jak szyjny ból głowy, ból głowy z przodu i „szyja tekstowa”( syndrom sms-owej szyi). Nienaturalne pozycje głowy mogą przesunąć kręgosłup szyjny poza jego fizjologiczną pozycję, co prowadzić może do radikulopatii, neuropatii i bólów. Orteza szyjna Vista MultiPost Therapy zapewnia lepsze warunki leczenia dzięki połączeniu pneumatycznej poduszki kompresyjnej, która pomaga uzyskać neutralność szyi. Dodatkowo dostępna jest terapia gorącem lub zimnem ma na celu zmniejszenie stanu zapalnego i skurczu mięśni.

 

 

Obszar zastosowaniaOrteza szyjna
Oznaczenie technicznePółgorsetowa orteza szyjna z podparciem pod potylicę i żuchwę
OdcinekC1 - C7
Numer katalogowy984250

Cechy produktu

Foto LEWA Podparcie pod brodą

Przytulnie podpiera podbródek, jednocześnie przesuwając głowę z powrotem do odpowiedniego ustawienia.

Foto PRAWA A

Jednorazowa regulacjaPasek blokujący po lewej stronie jest regulowany podczas pierwszego dopasowania, a następnie pozostaje w tej pozycji, aby pacjent mógł uzyskać odpowiednie ustawienie, gdy kołnierz zostanie ponownie założony w domu.

Foto PRAWA B

Ukierunkowana terapia ciepłem i zimnemVista® MultiPost Therapy Collar Aspen zapewnia terapię na ciepłem oraz zimnem pomagającą zmniejszyć stan zapalny i skurcz. Dostosowanie jego położenia na tylnym panelu skupia kompresję terapeutyczną tam, gdzie jest to potrzebne

Foto PRAWA C

Jeden regulowany rozmiarDzięki wielu ustawieniom regulacji skutecznie dopasowuje się do różnych anatomii, umożliwiając lekarzom ustawienie głowy w pozycji neutralnej, po prostu pociągając i obracając pokrętło regulacji wysokości.

Foto PRAWA D

Pneumatyczna poduszkaŁatwo dostępna pneumatyczna poduszka i zawór uwalniający pozwalają pacjentom szybko osiągnąć poziom kompresji, który najlepiej im odpowiada.

Pobierz załącznik: