Vista® CTO4

Vista® CTO4 został zaprojektowany w celu zapewnienia większego ograniczenia ruchu we wszystkich trzech płaszczyznach ruchu - zgięcie / przedłużenie, zgięcie boczne i obrót osiowy. Nawet przy jednoczesnym zapewnieniu takiego poziomu ograniczenia ruchu, Vista CTO4 jest wygodne dla pacjentów i jest usztywniony na wszystkich punktach kontaktowych w celu zapewnienia zgodności z przepisami. Można go łatwo obniżyć do CTO Vista, a następnie kołnierza Vista MultiPost, aby wspierać postępy leczenia

Obszar zastosowaniaOrteza szyjno -piersiowa
Oznaczenie techniczneCTO
OdcinekC1-T2
Numer katalogowy984550

Cechy produktu

Foto LEWA Zwiększone ograniczenie ruchu

Zaprojektowany dla pacjentów wymagających większego wsparcia niż sam kołnierz szyjny.

Foto PRAWA A

Regulowana wysokośćPosiada regulowane panele przednie i tylne dla pacjentów, którzy wymagają większej kontroli kręgosłupa szyjnego.

Foto PRAWA B

Można go funkcjonalnie zdemontować, jeśli stan pacjenta ulegnie poprawieJeśli stan pacjenta się poprawi, Vista CTO4 można zaktualizować do Vista CTO, a następnie ponownie na orteze Vista MultiPost - bez użycia narzędzi.

Foto PRAWA C

Obrotowe panele potyliczneWyściełane panele obracają się obustronnie i samoczynnie dopasowują się do praktycznie każdego kształtu głowy, zwiększając wsparcie i maksymalizując komfort.

Foto PRAWA D

Komfort bez kompromisów w pielęgnacjiRegulowana płaska orteza pleców, opracowana z myślą o maksymalnym komforcie pacjenta, nawet w pozycji leżącej.

Pobierz załącznik: