Kołnierz Sierra Universal ™

Dzięki uniwersalnemu rozmiarowi orteza szyjna  Aspen® Sierra Universal Collar ™ pasuje do większości pacjentów bez konieczności dostosowywania . Jej unikalna konstrukcja zapewnia komfort i ograniczenie ruchu potrzebne do ochrony pacjentów poprzez zapewnienie bezpiecznego środowiska do leczenia. Uniwersalny kołnierz Sierra został zaprojektowany z pianki o zamkniętych komórkach i doskonale nadaje się do stosowania w trakcie kąpieli.

Obszar zastosowaniaOrteza szyjna
OdcinekC1-C7
Numer katalogowy983125

Cechy produktu

Foto LEWA Rozmiar uniwersalny pomaga uprościć opiekę nad pacjentem

Dla pacjentów wymagających pomocy w części szyjnej kręgosłupa. Universal Sierra Collar pomaga uprościć opiekę nad pacjentem, oferując skuteczne, wygodne i niedrogie produkty, odpowiadające większości rozwiązań, które sprawdzają się w dzisiejszym świadomym kosztowo środowisku opieki zdrowotnej. Stanowi również świetny kołnierz do kąpieli dla pacjentów długoterminowych.

Foto PRAWA A

Unikalny designUniwersalny kołnierz Sierra jest dostępny w jednym regulowany rozmiarze, aby zmniejszyć zapasy i zaoszczędzić cenne miejsce. Od Pogotowia do Zaopatrzenia - został zaprojektowany, aby pomóc poprawić wydajność w pracy twoim zakładzie.

Foto PRAWA B

Dostępne rozmiary dla dzieciUniwersalny kołnierz pediatryczny Sierra został zaprojektowany specjalnie z myślą o pacjentach pediatrycznych. Z jednym regulowanym rozmiarem, Sierra zapewnia znaczne ograniczenie ruchu dla zdecydowanej większości populacji pacjentów pediatrycznych. Płaski tylny panel ułatwia bezpieczną aplikację, a system DYNA-Capture konturuje tył głowy dziecka, zwiększając ograniczenie ruchu. Dostęp do tchawicy pozwala na dostęp do wykonywania zabiegów na przedniej szyi.

Pobierz załącznik: