Firma IDS została założona w 1977 r. i jest globalną firmą z siedzibą w Wielkiej Brytanii, zatrudniającą około 275 pracowników na całym świecie.
Produkty są opracowywane i wytwarzane w zakładach w Europie. Obsługa klientów odbywa się za pośrednictwem biur regionalnych w Europie, Stanach Zjednoczonych i Brazylii.
Jako wiodąca firma diagnostyczna IDS (Immunodiagnostic Systems Holdings PLC) dąży do zaspokojenia potrzeb laboratoriów klinicznych na całym świecie poprzez opracowywanie i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań. Wysokiej jakości produkty poprawiają wydajność laboratorium i zapewniają szybkie i dokładne rozwiązania do diagnostyki i monitorowania terapii.
Zautomatyzowany system IDS-iSYS Multi-Discipline, poprawia wydajność laboratoryjną klientów dzięki zautomatyzowanej technologii. Zautomatyzowany system IDS-iSYS Multi-Discipline został wprowadzony na rynek w 2009 roku .
Portfolio testów immunologicznych jest dostępne jako kombinacja testów dostępnych w pełni zautomatyzowanym automatycznym systemie wielodyscyplinowym IDS-iSYS lub jako samodzielne zestawy testów ręcznych. Ta kompletna oferta spełnia potrzeby zarówno laboratoriów klinicznych, jak i badawczych wszystkich typów i rozmiarów, wraz z ich wymaganiami dotyczącymi testów diagnostycznych.

 

 

Cel:
Zaangażowanie w innowacyjne rozwiązania diagnostyczne


Rosnąca liczba pacjentów i rosnące koszty społeczno-ekonomiczne w służbie zdrowia powodują potrzebę lepszych narzędzi diagnostycznych i monitorowania leczenia.

Laboratoria kliniczne i badawcze na całym świecie wybierają produkty firmy IDS ze względu na wysokiej jakości testy, zautomatyzowane rozwiązania i wiedzę specjalistyczną podczas diagnozowania, monitorowania lub badania warunków w celu poprawy wyników i zwiększenia wartości pacjenta.